RN73H1JTTD69R8A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD69R8A10
JLCPCB Part #
C4090514
Description
100mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS