RN73H1JTTD69R0F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD69R0F25
JLCPCB Part #
C4067567
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS