RN73H1JTTD69R0B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD69R0B50
JLCPCB Part #
C4061758
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS