RN73H1JTTD69R0A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD69R0A25
JLCPCB Part #
C3964244
Description
100mW 69Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS