RN73H1JTTD69R0A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD69R0A10
JLCPCB Part #
C3987727
Description
100mW 69Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS