RN73H1JTTD6983C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6983C50
JLCPCB Part #
C3919196
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS