RN73H1JTTD6982F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6982F50
JLCPCB Part #
C4209845
Description
100mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS