RN73H1JTTD6982B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6982B50
JLCPCB Part #
C4241192
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS