RN73H1JTTD6980A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6980A10
JLCPCB Part #
C4320595
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS