RN73H1JTTD6903D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6903D50
JLCPCB Part #
C4342146
Description
-55℃~+155℃ 100mW 690kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS