RN73H1JTTD6901F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6901F100
JLCPCB Part #
C4146831
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS