RN73H1JTTD6901B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6901B10
JLCPCB Part #
C3962538
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS