RN73H1JTTD6900F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6900F50
JLCPCB Part #
C4287370
Description
-55℃~+155℃ 100mW 690Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS