RN73H1JTTD6900F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6900F25
JLCPCB Part #
C4197540
Description
-55℃~+155℃ 100mW 690Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS