RN73H1JTTD68R1B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD68R1B25
JLCPCB Part #
C4303425
Description
100mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS