RN73H1JTTD6813C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6813C25
JLCPCB Part #
C4147895
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS