RN73H1JTTD6813B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6813B25
JLCPCB Part #
C4082939
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS