RN73H1JTTD6812F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6812F100
JLCPCB Part #
C4010090
Description
100mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS