RN73H1JTTD6812C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD6812C50
JLCPCB Part #
C4172975
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS