RN73H1JTTD6811F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6811F50
JLCPCB Part #
C3916849
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS