RN73H1JTTD6802F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD6802F50
JLCPCB Part #
C4275220
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS