RN73H1JTTD6801A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6801A25
JLCPCB Part #
C4273453
Description
100mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS