RN73H1JTTD6800D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6800D10
JLCPCB Part #
C4257232
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS