RN73H1JTTD6733F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6733F25
JLCPCB Part #
C3922029
Description
100mW 673kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS