RN73H1JTTD6733D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6733D50
JLCPCB Part #
C4085371
Description
100mW 673kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS