RN73H1JTTD6732F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6732F50
JLCPCB Part #
C4297210
Description
-55℃~+155℃ 100mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS