RN73H1JTTD6732F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6732F100
JLCPCB Part #
C3916807
Description
-55℃~+155℃ 100mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS