RN73H1JTTD6732F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6732F10
JLCPCB Part #
C4282750
Description
100mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS