RN73H1JTTD6732D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6732D10
JLCPCB Part #
C4267255
Description
-55℃~+155℃ 100mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS