RN73H1JTTD6732B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6732B10
JLCPCB Part #
C3955888
Description
-55℃~+155℃ 100mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS