RN73H1JTTD6731D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6731D100
JLCPCB Part #
C4092410
Description
100mW 6.73kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS