RN73H1JTTD6731A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD6731A05
JLCPCB Part #
C4055971
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.73kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS