RN73H1JTTD6652F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD6652F50
JLCPCB Part #
C4330460
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS