RN73H1JTTD6652C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6652C10
JLCPCB Part #
C4157121
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS