RN73H1JTTD6651F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6651F25
JLCPCB Part #
C4107744
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS