RN73H1JTTD6651D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6651D25
JLCPCB Part #
C4139979
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS