RN73H1JTTD6650D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6650D10
JLCPCB Part #
C4226785
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS