RN73H1JTTD6573F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6573F25
JLCPCB Part #
C4022506
Description
-55℃~+155℃ 100mW 657kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS