RN73H1JTTD6573C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD6573C50
JLCPCB Part #
C3995739
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 657kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS