RN73H1JTTD6570D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6570D10
JLCPCB Part #
C3994764
Description
100mW 657Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS