RN73H1JTTD64R9B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD64R9B25
JLCPCB Part #
C4220202
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS