RN73H1JTTD6493C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6493C50
JLCPCB Part #
C4065176
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS