RN73H1JTTD6491C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD6491C25
JLCPCB Part #
C4011994
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS