RN73H1JTTD6491B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6491B50
JLCPCB Part #
C3949517
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS