RN73H1JTTD6423D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6423D50
JLCPCB Part #
C3929973
Description
-55℃~+155℃ 100mW 642kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS