RN73H1JTTD6421F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6421F25
JLCPCB Part #
C4013454
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS