RN73H1JTTD6421F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6421F100
JLCPCB Part #
C4275095
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS