RN73H1JTTD6420F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6420F10
JLCPCB Part #
C4306644
Description
-55℃~+155℃ 100mW 642Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS