RN73H1JTTD6420D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6420D10
JLCPCB Part #
C4112636
Description
-55℃~+155℃ 100mW 642Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS