RN73H1JTTD63R4B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD63R4B50
JLCPCB Part #
C4249152
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS